Орлови отпутовали у Андору: Србија напада пласман у виши ранг!
Спутњик Вести: Најновије вести дана, новости из света и Србије
Мушка репрезентација Србије у рагбију 7 отпутовала је у Андору, где ће 13. и 14. јуна наступити на турниру Rugby Europe Sevens Conference 1, са јасним циљем – освајањем једног од прва два места која воде у Trophy дивизију европског рагбија за сезону 2027.
.. nastavite čitanje ...