Objavljeno: Subota, 13. jun 2026. 00:15:00
Мушка репрезентација Србије у рагбију 7 отпутовала је у Андору, где ће 13. и 14. јуна наступити на турниру Rugby Europe Sevens Conference 1, са јасним циљем – освајањем једног од прва два места која воде у Trophy дивизију европског рагбија за сезону 2027.