Ово је стравично! Мрачне последице америчких биолабораторија: Пустите машти на вољу, све је могуће
Спутњик Вести: Најновије вести дана, новости из света и Србије
Последице биолошких експеримената могу бити свакакве, машта нас ту не ограничава. Шта све може да се догоди и шта све може да се испитује, тешко је и набројати. То су Американци радили и кроз историју - увек су испитивали дејство нечега на ,,мање вредном" становништву, односно свима који нису бели, протестанти, католици, Западњаци, Англосаксонци...
.. nastavite čitanje ...