Пењароја после пораза у финалу АБА лиге: Жао ми је због навијача
Спутњик Вести: Најновије вести дана, новости из света и Србије
Тренер кошаркаша Партизана Ђоан Пењароја изјавио је после пораза од Дубаија у четвртом мечу финала плеј-офа АБА лиге да је његовој екипи недостајала енергија и додао да су црно-бели превили грешке у битним моментима.
.. nastavite čitanje ...