Šta se dešava? Vlada SAD zabranila pristup najnaprednijim AI modelima STRANCIMA, Antropik hitno reagovao
Telegraf - Najnovije vesti
Kompanija Antropik (Anthropic) saopštila je u petak da će "iznenada onemogućiti" svoje najnaprednije modele veštačke inteligencije za sve korisnike, nakon što.
.. nastavite čitanje ...