Сусрет после шест деценија

Некадашњи ученици Учитељске школе у Крагујевцу, генерација која је матуру положила давне 1966. године, обележили су велики јубилеј, 60 година од завршетка школовања. Окупили су се испред зграде данашњег Природно-математичког факултета, у којој је некада радила чувена Учитељска школа, присећајући се школских дана, професора и времена када су се припремали за једно од најодговорнијих занимања. […]

Чланак Сусрет после шест деценија се појављује прво на .

.. nastavite čitanje ...