Objavljeno: Subota, 13. jun 2026. 13:35:41
У организацији Градске организације пензионера Новог Сада (ГОП), на Тргу младенаца број 7, одржано је традиционално литерарно вече које је под слоганом “Вече лепих речи, музике и позитивних емоција” окупило бројне љубитеље писане речи и доброг расположења.