Повратак здравствених радника из иностранства, који Министарство здравља спроводи посредством Канцеларије за сарадњу са дијаспором, наставља се успешно, а нова група од 13 лекара и других здравствених радника из Немачке, Аустрије, Велике Британије, САД, Саудијске Арабије и Уједињених Арапских Емирата одлучила је да професионалну каријеру настави у Србији. Министар здравља др Златибор Лончар, састао се […]
Чланак У Србију се враћа 13 здравствених радника, Лончар: Ставите знање у службу нашег здравства се појављује прво на .