Objavljeno: Subota, 13. jun 2026. 15:50:00

Harmadik alkalommal szervezett művésztelepet szombaton a verbászi Szirmai Károly Művelődési Egyesület. Az alkotók ezúttal is az egyesület székházánál lévő parkban ragadtak ecsetet, ahol a nyugodt környezet és a természet közelsége inspirálta munkájukat.
Szerző: kábé