Objavljeno: Nedelja, 14. jun 2026. 22:40:12
Komandant najviše operativne komandne jedinice Irana ''Hatam al Anbije'', general-major Ali Abdolahi izjavio je danas da oružane snage te zemlje "drže prst na obaraču", i upozorio je da će Iran na svaki zlonameran čin uzvratiti razornim udarom "u srce neprijatelja".