Додик: Кад год се Немачка наоружавала Срби су страдали
ПОЛИТИКА Онлајн
Председник Савеза независних социјалдемократа (СНСД) Милорад Додик изјавио је данас да су Срби, кад год се Немачка наоружавала, страдали
.. nastavite čitanje ...