Objavljeno: Ponedeljak, 15. jun 2026. 16:41:00

OVOGODIŠNjA sezona za ritmičke gimnastičarke GK „Paraćin“ bila je baš uspešna, a kruna je bila nastup na „Tim kupu“, na kom su ritmičarke iz grada na Crnici osvojile ukupno 12 medalja – osam zlatnih, tri srebrne i jednu bronzanu.