После усвајања Просторног плана Града Ниша на недавно одржаној 18. седници градског парламента, следећи важан корак биће усвајање Генералног урбанистичког плана, које је планирано за септембар, најавио је градоначелник Ниша Драгослав Павловић гостујући у јутарњем програму ТВ Прва.