Обележено 34 године од егзодуса Срба из долине Неретве
ПОЛИТИКА Онлајн
У Мостару и Невесињу обележен је Дан несталих Источне Херцеговине, уз поруку да бол и сећање не бледе ни после 34 године, док породице и даље чекају одговоре о судбини својих најмилијих
.. nastavite čitanje ...