Odbojka: Srbija će imati sedam klubova u Evropi u obe konkurencije, TENT igra LŠ
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Odbojkaški savez Srbije saopštio je danas da će TENT sledeće sezone igrati grupnu fazu Lige šampiona u ženskoj konkurenciji, kao i da će Srbija imati sedam predstavnika u obe konkurencije.
.. nastavite čitanje ...