Pojela sendvič u poznatom restoranu pa usledio pakao: Žena tuži lanac brze hrane, prošla kroz nesnosne bolove i više operacija a još nije kraj agoniji
Srbija Danas
Žena je tužila McDonald's nakon što je, pretrpela ozbiljne zdravstvene probleme zbog sendviča sa kobasicom i jajetom kupljenog u jednom restoranu u Njujorku.
.. nastavite čitanje ...