Objavljeno: Ponedeljak, 15. jun 2026. 19:07:09
Ако иранско-амерички споразум буде потписан у облику у којем је најављен, на Блиском истоку ништа више неће бити исто. Споразум је у интересу и Ирана и САД – њиме обе стране добијају по нешто и свако може да каже да је победник. Једини проблем је питање како ће се понашати Израел.