Reči Mandicne udovice na 10 godina smrti slamaju dušu: "Šmeksi moj bio bi ponosan i dalje sam zaljubiška u tebe"
Srbija Danas
Na desetogodišnjicu smrti Milorada Mandića Mande, njegova supruga Anja Mandić podelila je emotivnu poruku koja nikoga nije ostavila ravnodušnim. Rečima punim ljubavi i tuge prisetila se supruga, dok su se uspomene na legendarnog glumca ponovo vratile u fokus javnosti.
.. nastavite čitanje ...