Sjedinjene Američke Države i Iran postigli su mirovni sporazum, saopštio je američki predsednik Donald Tramp, navodeći da će memorandum o razumevanju zvanično biti potpisan u petak 19. juna u Ženevi. Prema njegovim rečima, do tada bi trebalo da bude u potpunosti otvoren i Ormuski moreuz. Tramp je istakao da je dogovor između dve države već […]
Чланак Tramp tvrdi da je sve završeno: U petak potpisivanje sporazuma sa Iranom се појављује прво на Vesti Online.