U Sremskoj Mitrovici rođeno 14 beba: Dečaci brojniji od devojčica
Ozon Media

SREMSKA MITROVICA – Tokom protekle nedelje u porodilištu Opšte bolnice u okviru Zdravstvenog centra Sremska Mitrovica rođeno je ukupno 14 beba.

Među novorođenčadima bilo je pet devojčica i devet dečaka, pa su i ove sedmice dečaci bili brojniji.

Svim roditeljima upućujemo iskrene čestitke, a najmlađim sugrađanima želimo srećno i bezbrižno detinjstvo.

The post U Sremskoj Mitrovici rođeno 14 beba: Dečaci brojniji od devojčica appeared first on Ozon Media.

.. nastavite čitanje ...