У Свечаној сали Прве крагујевачке гимназије одржано је Вече хармонике, концерт на којем су наступили најуспешнији ученици Основне и Средње музичке школе „Др Милоје Милојевић“. Реч је о 22 млада хармоникаша који су током школовања освајали награде на домаћим и међународним такмичењима. Концерт је био прилика да млади уметници представе део свог репертоара и покажу […]
Чланак Вече хармонике у Крагујевцу – наступила 22 награђивана млада музичара се појављује прво на .