Objavljeno: Utorak, 16. jun 2026. 12:51:26

Hétfőn délután megnyílt a Kiszsinagógában a Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium elsős, másodikos és harmadikos diákjainak munkáit bemutató tárlat, amely e hét péntekig tekinthető meg. Gubik Korina, az iskola szaktanára és a harmadikosok osztályfőnöke kérdésünkre elmondta, hogy azért is fontos a diákok munkáját bemutatni, mert az elkészült művek akkor válnak műalkotássá, amikor a közönség elé tárják őket:
Szerző: zs