Кик-боксери Радничког из Крагујевца, Вељко Митровић и Лука Новокмет освојили су две златне медаље на међународном турниру „Grand Prix Sarajevo 2026“. На такмичењу је учествовало око 350 такмичара из седам земаља. Крагујевачки репрезентативци у кик-боксу Вељко Митровић и Лука Новокмет остварили су пет победа без изгубљених мечева. Вељко Митровић је наступио у категорији до 71 […]
Чланак Два злата за кик-боксере Радничког на турниру у Сарајеву се појављује прво на .