Epidemija ebole u Kongu nije dostigla vrhunac, do sada preminulo 192 ljudi
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Epidemija ebole na istoku Konga, u kojoj je do sada preminulo 192 osoba, još nije dostigla svoj vrhunac, i mogla bi da traje do godinu dana, izjavio je danas koordinator operacija Međunarodne federacije društava Crvenog krsta i Crvenog polumeseca Bruno Mišon.
.. nastavite čitanje ...