У Крагујевцу је одржан редован пријем грађана код градоначелника Николе Дашића. У Свечаном салону Градске управе, суграђани су имали прилику да директно изнесу своје проблеме, предлоге и иницијативе градском руководству. Пријем грађана један је од начина директне комуникације између локалне самоуправе и суграђана. Крагујевчани који су присуствовали састанку разговарали су са градоначелником и његовим сарадницима […]
Чланак Крагујевчани изнели проблеме и предлоге на пријему код градоначелника се појављује прво на .