Srpska teniserka Aleksandra Krunić i Kazahstanka Ana Danilina završile su nastup na WTA turniru u Berlinu pošto su poražene u osmini finala dubla od Amerikanke Azije Muhamad i Mađarice Fani Stolar rezultatom 3:6, 7:6 (8:6), 10:6. Prvi nosioci turnira dobro su otvorili meč i osvojili prvi set, ali su rivalke uspele da se vrate kroz […]
Чланак Krunić i Danilina stale u osmini finala WTA turnira u Berlinu се појављује прво на Vesti Online.