Objavljeno: Utorak, 16. jun 2026. 18:43:52
БЕОГРАД: МОЛ Група ће обезбедити даљи развој Нафтне индустрије Србије, сигурно снабдевање тржишта Србије и наставак рада Рафинерије нафте Панчево уколико постане већински власник НИС-а, саопштила је данас мађарска компанија након што је потписала са Владом Србије Уговор између акционара, којим се дефинишу будући односи државе и потенцијалног већинског власника НИС-а.