Objavljeno: Utorak, 16. jun 2026. 15:07:19
Prvi potpredsednik Vlade Srbije i ministar finansija Siniša Mali izjavio je da će ugovor koji je danas potpisan sa MOL grupom u vezi sa budućim upravljanjem Naftnom industrijom Srbije, omogućiti dalji razvoj kompanije i rad Rafinerije u Pančevu ukoliko MOL grupa postane većinski vlasnik NIS-a.