НОВИ САД НА СКУПУ ЕВРОПСКЕ МРЕЖЕ ЗДРАВИХ ГРАДОВА СЗО У ПОРТУГАЛИЈИ Јакшић: Присуство потврђује нашу посвећеност стварању здравијег, безбеднијег и квалитетнијег окружења за све грађане
Dnevnik
Заменик градоначелника Новог Сада Ђурађ Јакшић и проф. др Снежана Укропина, начелница Центра за промоцију здравља Института за јавно здравље Војводине и координаторка чланства Града Новог Сада у Европској мрежи здравих градова СЗО, учествују на Годишњем пословном састанку и Техничкој конференцији Европске мреже здравих градова Светске здравствене организације, која се одржава од 16. до 18. јуна у Виани ду Кастело (Viana do Castelo) у Португалији и окупља више од 500 представника градова, институција и организација из 40 европских земаља.
.. nastavite čitanje ...