Osam članova posade poginulo nakon što se bombarder B-52 srušio u kalifornijskoj vazduhoplovnoj bazi
N1 Info RS - Feed
Osam članova posade poginulo je u padu bombardera B-52 nedugo nakon poletanja iz vojne baze Edvards, severoistočno od Los Anđelesa, saopštila je baza.
.. nastavite čitanje ...