Objavljeno: Utorak, 16. jun 2026. 17:18:37
Први потпредседник Владе Србије и министар финансија Синиша Мали изјавио је да ће уговор потписан са мађарском МОЛ групом омогућити даљи развој Нафтне индустрије Србије (НИС), несметано снабдевање домаћег тржишта и наставак рада Рафинерије нафте у Панчеву, уколико МОЛ постане већински власник компаније.