Objavljeno: Utorak, 16. jun 2026. 14:47:56
Društvenim mrežama kružio je apel o tinejdžeru (17) koji je nestao 13. juna u Novom Sadu, a kako saznaje "Blic", on se nalazi u bolnici nakon što je pokušao da pobegne od patrole policije, a prilikom čega se sapleo, pao i tom prilikom zadobio posekotinu sa desne strane glave. Utvrđeno je da je za tinejdžerom raspisana potraga od strane Policijske uprave u Požarevcu, saznaje "Blic".