Srušio se američki bombarder B-52 u Kaliforniji, osam članova posade poginulo
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Osam članova posade poginulo je nakon što se bombarder B-52 "Stratofortreš" srušio ubrzo po poletanju iz vazduhoplovne baze Edvards u Kaliforniji, saopštili su zvaničnici baze.
.. nastavite čitanje ...