Злато за Крагујевчанку Александру Бабић на Првенству Србије у атлетици

Чланица Атлетског клуба „Раднички“ Александра Бабић приредила је велико изненађење победивши у трци на 2000 метара стипл, на Првенству Србије у атлетици за млађе јуниоре, које је протеклог викенда одржано у Краљеву. Овом победом и златном медаљом постигла је највећи успех у својој каријери, наводе из Атлетског клуба „Раднички“.

Чланак Злато за Крагујевчанку Александру Бабић на Првенству Србије у атлетици се појављује прво на .

.. nastavite čitanje ...