"Zombi satelit" se vratio iz mrtvih: Izgubljen 1965. u svemiru, posle pola veka šalje misteriozni signal!
Telegraf - Najnovije vesti
Vojni satelit LES-1 nestao je 1965. godine, a posle pola veka iznenada je počeo da šalje misteriozni signal. Saznajte kako je ovaj kosmički zombi oživeo
.. nastavite čitanje ...