Proteklog vikenda u Kraljevu održano je prvenstvo Srbije u atletici za mlađe juniore. Veliko iznenađenje priredila je takmičarka Radničkog Aleksandra Babić pobedivši u trci na 2.000 metara stipl. Ovom pobedom i zlatnom medaljom Aleksandra je postgla najveći uspeh u svojoj karijeri.
Чланак Aleksandra Babić osvojila zlato u Kraljevu се појављује прво на Ritam Grada - vesti Kragujevac.