Generalni sekretar šiitske militantne organizacije Hezbolah Naim Kasem pozdravio je sporazum između Sjedinjenih Američkih Država i Irana, ocenivši ga kao „veliku pobedu“. „Čestitamo iranskom narodu, rukovodstvu i svima koji podržavaju slobodu na ovoj velikoj pobedi i zahvaljujemo Islamskoj Republici što je povezala libanski front – otpor koji je podneo velike žrtve – i primorala Izrael da […]
Чланак „Američka tiranija je slomljena“: Hezbolah pozdravio sporazum između SAD i Irana се појављује прво на Vesti Online.