Objavljeno: Sreda, 17. jun 2026. 15:30:00

Negyedik alkalommal tartottak Vajdaságban szakmai napot a Boldogságóra Program keretében, a képzések bemutatója hétfőn délután a topolyai Juhász Erzsébet Könyvtárban volt. Az esemény szervezője, Tóth Mária zentai osztálytanító
Szerző: V. K.