Deo Telepa bez vode do 13 sati, na Novom naselju smanjen pritisak, isključenja i u Kamenici
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 13 sati biti deo Ulice heroja Pinkija (od Ulice Laze Lazarevića do Mornarske) i Ulica Jerneja Kopitara u Novom Sadu. Takođe, zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži, postoji mogućnost da će od 8 do 16 sati biti smanjen pritisak vode na Novom naselju.
.. nastavite čitanje ...