Sa suzama u očima i pognute glave, gradonačelnik Kran-Montane Nikola Fero juče se prvi put od januarske tragedije suočio sa građanima na sednici opštinske skupštine i izgovorio reči koje su odjeknule širom Švajcarske: „Veoma nam je žao. Takva tragedija je nezamisliva.“ Uprkos ozbiljnim propustima u kontroli protivpožarne zaštite, koji su prema navodima istrage doprineli tragediji […]
Чланак Gradonačelnik Fero iz Kran Montane sa suzama u očima: „Veoma nam je žao“, ali ostavka nije opcija се појављује прво на Vesti Online.