Objavljeno: Sreda, 17. jun 2026. 14:10:00

Úszós szerelékes horgászversenyt tartottak vasárnap a Topolyai-tó gátjánál. A szervezők nevében Dobosi Attila, a Tó Környezetvédő Sporthorgász-egyesület elnöke elmondta, hogy tizenegy háromtagú csapat vett részt a versenyen, amely remek hangulatban zajlott. Négy órán keresztül a kijelölt szektorokban lehetett próbálkozni, és igencsak izgalmas volt az esemény, amelyet még a vasárnap délután kárt okozó vihar előtt sikerült befejezni.
Szerző: T.P.