Iz saobraćaja isključena 23 vozača, dva zadržana zbog vožnje pod dejstvom alkohola
Najnovije
Policijska uprava u Novom Sadu je 16. juna, na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 225 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.
.. nastavite čitanje ...