Objavljeno: Sreda, 17. jun 2026. 11:57:43
Za one koji ne polažu maturu i ne upisuju srednju ili fakultet, leto je takoreći već počelo. Za neke od njih je, one najmlađe, u Novom Sadu organizovana manifestacija "U susret letu i razigranom julu". Organizator je Novosadski dečiji kulturni centar, a cilj je da se deci pruži mogućnost da na kvalitetan i kreativan način iskoriste svoje vreme, a da usput nešto i nauče.