Napeto u Sjenici: Pokušaj ulaska na deponiju završio guranjem i tenzijama!
Sandzacke.rs
Radnici komunalnog preduzeća “Vrelo” danas su, uz pratnju mehanizacije i kamiona, pokušali da uđu na prostor deponije Goveđak kod Sjenica radi odlaganja otpada, ali su ih u tome spriječili građani koji već mjesecima blokiraju ovu lokaciju. Situacija je na terenu bila napeta, a zahvaljujući intervenciji policije spriječeni su fizički sukobi i veći incidenti. U međuvremenu [...]
.. nastavite čitanje ...