Objavljeno: Sreda, 17. jun 2026. 17:47:23
Женска одбојкашка репрезентација Србије поражена је од селекције Јапана резултатом 3:2, по сетовима 20:25, 26:24, 18:25, 32:30, 15:7 у првом мечу групе Б друге седмице Лиге нација, која се игра у филипинском Пасиг Ситију.