Odložena sednica gradske uprave na kojoj je trebalo razgovarati o takozvanom Novom Sadu na vodi
Dnevni list Danas
Odložena sednica gradske uprave na kojoj je trebalo razgovarati o takozvanom Novom Sadu na vodi 2Gradska uprava za urbanizam i građevinske poslove Novog Sada saopštila je danas da je sednica Komisije za planove, planirana za sutra, odložena za 30. jun, na čijem je dnevnom redu trebalo da bude reči o planu takozvanog "Novog Sada na vodi".
.. nastavite čitanje ...