Objavljeno: Sreda, 17. jun 2026. 15:33:52
Javnost je zatečena nakon vesti da je na današnjoj sednici Štaba za vanredne situacije opštine Sjenica doneta odluka o uvođenju vanredne situacije zbog nagomilavanja komunalnog otpada. Naime, reč je o povećanom riziku od širenja zaraznih bolesti.