Objavljeno: Sreda, 17. jun 2026. 07:22:32
Dvadesetak tamburaša Velikog tamburaškog orkestra Radio-televizije Vojvodine sinoć je muzičkim performansom među prolaznicima i sa balkona u Zmaj Jovinoj ulici pretvorilo centar Novog Sada u veliku otvorenu koncertnu scenu. Ovaj nesvakidašnji "flash mob", tokom kojeg je izvedeno šest numera, okupio je brojne građane i turiste i na simboličan način najavio dvodnevni muzički događaj "RTV piknik - ponesi ćebe", koji će biti održan 23. i 24. juna ispred zgrade RTV-a.