Влада Србије обећала је Међународним монетарном фонду (ММФ) даље измене тарифног система према коме домаћинства плаћају електричну енергију. Последњи пут када је Влада Србије мењала блок тарифу за струју у договору са том институцијом снижена је граница за прелазак у „црвену зону“ са 1.600 киловат-сати месечно на 1.200 киловат-сати, пише Недељник, а преноси Бета. „Планирамо …
Чланак Влада Србије обећала ММФ-у ново поскупљење струје до краја августа! се појављује прво на Србија Данас.