За изградњу бунара у Беочину издвојено 20 милиона динара
Dnevnik
Покрајинска влада је, на иницијативу председнице Маје Гојковић, издвојила 20 милиона динара за изградњу новог бунара на изворишту „Дунав“ у Беочину, с циљем решавања проблема у водоснабдевању насељених места Раковац, Беочин и Черевић.
.. nastavite čitanje ...