Objavljeno: Četvrtak, 18. jun 2026. 10:36:29
Ministar informisanja i telekomunikacija Srbije Boris Bratina razgovarao je danas u Beogradu sa zamenikom gubernatora Njižegorodske oblasti Ruske Federacije Olegom Berkovičem o unapređenju bilateralnih odnosa, sa posebnim osvrtom na saradnju u oblastima informisanja, telekomunikacija, digitalnog razvoja i razmene iskustava u primeni savremenih tehnologija.